אודות

היחידה לפינוי אסבסט היא חברה מקצועית ומוסמכת, מתמחה בפינוי בטוח ואחראי של אסבסט ממגוון סוגי מבנים – החל מבני תעשייה ועד למבני מגורים. החברה נוסדה על מנת לספק שירותי פינוי אסבסט איכותיים ומקצועיים, ולשמר על בטיחות מרבית של לקוחותיה ושל הסביבה.

הצוות של היחידה מורכב ממומחים מנוסים ומוסמכים, הנהנים מידע רחב בתחום הפינוי של אסבסט. הם עובדים תוך שימוש בשיטות הפינוי המתקדמות ביותר, תחת פיקוח קפדני של גורמים מוסמכים. עם דגש על בטיחות ואחריות, החברה מבצעת כל פעולת פינוי באופן מוקפד ובטוח, כדי להבטיח שהתהליך יתרחש בצורה נכונה וללא פגיעה לאדם או לסביבה.

עם עשורים של ניסיון בתחום, היחידה לפינוי אסבסט פועלת על מנת לענות על צרכי השוק באופן מקצועי ויעיל. עבודתה משלבת את התנהלותה בהתאם לתקנים ולהנחיות הבטיחות המחמירים ביותר, כך שלקוחותיה יכולים להיות בטוחים שהם מקבלים את השירות הטוב ביותר.

מקצועיות, אחריות ותשומת לב מובהקת לפרטים מהווים את המאפיינים הייחודיים של היחידה לפינוי אסבסט. מודל העסק שלה מבוסס על ערכים של אמינות, איכות ושירות לקוחות מעולה, ובכך מבטיחה כי הלקוחות יקבלו חוויה חיובית ומקצועית כל פעם שהם משתמשים בשירותיה.

צרו איתנו קשר